VIP GEZİ 1 ÖZEL BALAYI

VIP GEZİ 1 ÖZEL BALAYI

38

Benim Balayım Değişik Olsun, Bana Özel Olsun Diyorsanız İşte Fırsat. 

Değerli konuklarımız tüm önlemlerimizi almış olarak doğada müstakil olduğumuzdan ve kitle turizmi yapmadığımızdan en az risk taşıyan işletmeler içerisindeyiz, en kısa sürede her şeyin normale dönmesi dileklerimizle. Rezervasyonlarımız devam etmektedir. 

 

4  GECE  5  GÜN ÖZEL VIP KARADENİZ BALAYI

Yeşilin ve doğanın içerisinde  banyo tuvaleti içerisinde olan müstakil ahşap ev veya üçgen ağaç evde konaklayıp, her günü dolu dolu geçireceğiniz kendinizi kendi evinizde hissedeceğiniz bir balayı geçirmek istiyorsanız bu konaklama tam size göre. Hem bölgeyi nasıl gezerim diye düşünmezsiniz, kullanıcısı   güzel anlarınızı resimleyecek. Hayatınızda unutmayacağınız bir Karadeniz gezisi ve balayı sizi bekliyor.

Sabahları tarihi serenderin altında otantik bir ortamda serpme köy kahvaltısı ile güne dinamik başlayıp her gün Karadeniz’in ve doğanın ayrı güzelliklerini gezip ruhunuzu dinlendirdikten sonra akşamları konakta yöresel Karadeniz yemekleri ile damak tadınızın zirvesine ulaşacaksınız.

Buraya gelirken evinize gidiyor gibi hissetmenizi daha sakin ve daha çok dinlenebileceğiniz sadece yöreyi gezmeyi değil yöreyi yaşamanızı, yöre insanıyla yakından tanışıp Karadeniz insanının sempatik tavrını yakından görüp yaşayacağınız çok özel bir balayı  hazırlamaya çalıştık. Doğa içinde müstakil ahşap evde,üçgen evde veya kütük evde kalarak, yöresel lezzetleri ve yaşayışları görebileceğiniz, sırf resim çekineceğiniz değil, bölgeyi yaşayabileceğiniz bir balayı  olacak.Siz tarihi belirleyin yeter, sizi karşılayıp aldıralım misafir edelim yedirelim ,içirelim,gezdirelim ,resimlerinizi çekelim ,uğurlayalım.

1.GÜN

Havalimanı veya otogardan alınmanızı sağlayıp  yeşil cennet diyebileceğimiz etrafınızda yeşilin her tonunu bulacağınız dantel gibi işlenmiş yol güzergahından tarihi Dolma Taş Konakları ile ünlü Çağlayan Vadisi’ndeki kalacağınız Şatıroğlu Konağına geliyoruz.

Zaman uygunsa Çağlayan Vadisindeki Tarihi Dolmataş konaklar, serenderler, taş köprüleri ve çay bahçelerinde çayın toplanmasını ve satılmasını gezme ve görme, fındık Tarlalarında ve derede gezip, serenderin altında hamakta uzanarak sessizliğin ve doğanın verdiği huzuru ruhunuzda hissetmek.

Akşam yemeğiniz Konakta.

2.GÜN

Tarihi serenderin altında kuş sesleri arasında yapacağımız köy kahvaltısı sonrası Fırtına Vadisi’ne gezilir. Vadi boyunca rafting ve zipline yapabilir veya yapanları izleyebilirsiniz. Kemer köprüleri, Şenyuva Çinçiva gezilip Zilkale, Palovit Şelalesi gezilip, Daha sonra  Karadeniz’in en bilinen turizm cenneti Ayder yaylası gezilip Akşam yemeği Şatıroğlu Konağında.

3.GÜN

Sabah doğanın içerisinde kuş sesleri ile yapacağımız kahvaltıdan sonra Türkiye’de doğup Gürcistan’da denize dökülen hırçın Çoruh Nehri’ni geçip yeşilin dantel gibi işlediği yollardan ağaçların göle tablo gibi yansıdığı, 1800’lü yıllarda dağın kayarak derenin önünün kesilmesi ile oluştuğu söylenen Borçka Karagöl’e gidiyoruz doğallığı bozulmayan ender yerlerden biridir çevresinde yağmur ormanlarında yürür gibi yürüyüş yapıp müthiş fotoğraflar çekeceğiz burada.

Akşam yemeği Şatıroğlu Konağında.

4.GÜN

Konakta alacağımız kahvaltı sonrası 3 tercih hakkınız var.

1-Batum’a geçilebilir ( Şu an  geçişlerde fazla teferruat var çok önermiyoruz isteyen olursa geçiyoruz ) Karadeniz’in en güzel sahil şeridi eski demir perde ülke kalıntıları Batum şehrini gezilebilir. Teleferik ile tepeye çıkıp Batum’a kuş bakışı bakabilirsiniz hikayesi olan aşkı temsil eden Ali Nino heykelini ve yerel halk pazarını gezebilirsiniz.

2-Arhavi Kamilet vadisi Çifte Köprüler, Mençuna Şelalesi ve Dikyamaç Yaşam Müzesi gezilir.

3- Hava şartlarına göre müthiş güzel bir doğal güzellikler içerisinde  gezebileceğiniz  yayla gezisi olabilir.

Akşam yemeği Konakta.

5.GÜN

Sabah kahvaltısı sonrası gideceğiniz hava alanı veya terminale gitmenizi sağlayarak bir başka gezide belki de çocuklarınızla birlikte olmak üzere güzel anılar ile uğurlama.

BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL SÜPRİZLERLE BERABER KİŞİ BAŞI  6.500₺ (iki kişi 13.000₺) fiyatlar 2022 yılı için geçerlidir. Değerli konuklarımız tüm önlemlerimizi almış olarak doğada müstakil olduğumuzdan ve kitle turizmi yapmadığımızdan gelen konuklar kendilerine ait ayrı evde kaldıklarından en az risk taşıyan işletmeler içerisindeyiz. En kısa sürede her şeyin normale dönmesi dileklerimizle. Rezervasyonlarımız devam etmektedir. pandemi nedeni ile veya başka bir nedenle aksılık olması halinde 2 sene içerisinde aynı fiyattan erteleme veya sezon sonunda ödenen ücretin iadesini yapıyoruz. Rezervasyon anında yüzde yirmi ön ödeme alarak kesin rezervasyonu yapıyoruz kalan miktar giriş anında ödeniyor.

 

(Gün sayısını artırıp veya azaltabilirsiniz orantı kurarak kendi fiyatınızı bulabilirsiniz)

FİYATA DAHİL OLANLAR

  • Karadeniz’e geldiğinizden itibaren bütün gezi boyunca içerisinde sadece sizin olduğunuz  araç ile yapacağınız geziler,
  • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri, çay, kahve ve su gibi içecekler,
  • Gezi boyunca profesyonel fotoğraf makinesi ile fotoğraflarınız çekilip  sizin getirdiğiniz flaş belleğe yüklenerek verilir yanınızda bir flaş bellek getirebilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtelim biz turizm şirketi değiliz turist gezdirmiyoruz misafir ağırlıyoruz. Rize Fındıklı’da Tarihi Dolma Taş Şatıroğlu Konağı, Ahşap evi ve kütük evi ,üçgen ağaç evi ve serender evi olan, gelen konukları kendi konağında ağırlayan doğa sever ve bu bölgede Turizmin gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiş kişileriz. Bölgeye gelecekleri müşteri değil misafir olarak ağırlamak önceliğimizdir.

BALAYI EVİ GÖRSELLERİ

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

  • Tarihi yer girişleri ve Milli park alanı  girişleri
  • Yurt dışı çıkış harcı 150₺ (Nüfus cüzdanı ile geçiliyor Nüfus cüzdanları yeni olması gerekiyor,
  • Öğle yemekleri (Genelde geç kahvaltı yapılıp çıkıldığı için çok ihtiyaç duyulmuyor arzu edilirse yanınıza alacağınız aperitiflerle ile geçiştirilebilir)
  • Kişisel harcamalar
  • Gidilen Yerlerde yapılmak istenen aktiviteler (Rafting 100tl, Zipline 20tl  vs.)

YANINIZDA ŞU KIYAFETLERİ BULUNDURMANIZI ÖNERİRİZ

Yağmurluk, şemsiye, mont veya hırka, 2 ayakkabı (biri spor olabilir rahat yürüyebileceğiniz ve sudan fazla etkilenmeyen olursa iyi olur), deniz ayakkabısı, bol çorap, şort, mayo, güneş kremi, şapka.

Flag Counter