VIP GEZİ 5 DOĞANIN İÇERİSİNDE KAFAYA FORMAT ATMA

VIP GEZİ 5  DOĞANIN İÇERİSİNDE KAFAYA FORMAT ATMA

KAFAYA FORMAT ATMA (3 GECE 4 GÜN)

Değerli konuklarımız tüm önlemlerimizi almış olarak doğada müstakil olduğumuzdan ve kitle turizmi yapmadığımızdan en az risk taşıyan işletmeler içerisindeyiz, en kısa sürede her şeyin normale dönmesi dileklerimizle. Rezervasyonlarımız devam etmektedir. 

Öncelikle şunu belirtelim biz turist gezdirmiyoruz misafir ağırlıyoruz. Rize Fındıklı Çağlayan Köyü’ndeki tarihi dolmataş konağı Şatıroğlu Konağında , banyo tuvaleti içerisinde kütük evi, müstakil ahşap evi, üçgen ağaç ev ,Taş oda ile toplamda grup özelliğine göre 19 ile 22 kişi kapasitesi ile hizmet vermekteyiz. Doğa sever ve bu bölgede turizmin gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiş ufku açık sosyal çevresi geniş olan kişileriz. Bölgeye gelecekleri müşteri değil misafir önceliğinde ağırlamayı hedef edinmişiz.

BENİM GEZMEYLE TOZMAYLA İŞİM YOK BEN KAFAMI DİNLEYECEĞİM, ŞEHİR GÜRÜLTÜSÜNDEN UZAK, DOĞA İLE İÇ İÇE SERENDERİN ALTINDAKİ HAMAKTA YATIP KUŞ SESLERİNİ DİNLEYEREK KİTAP OKUYACAĞIM, CANIM SIKILINCA DEREYE İNİP YÜZECEĞİM, BALIK TUTACAĞIM, VAHŞİ DOĞADA YÜRÜYÜŞ YAPACAĞIM, (BU GEZİDE EVCİL HAYVANINIZ VARSA GETİREBİLİYORSUNUZ), DALINDAN MEYVE KOPARIP YİYECEĞİM, KAHVALTIMI DOĞANIN İÇİNDE YAPACAĞIM, SEBZEMİ DALINDAN KOPARIP YİYECEĞİM, TARİHİ DOLMATAŞ KONAKTA YATIP GÖZÜMÜ AÇINCA YEŞİLİN HER RENGİNİ GÖRECEĞİM, KISACASI CANIM NE İSTİYORSA ONU YAPIP KAFAMA FORMAT ATACAĞIM DİYORSANIZ İŞTE ŞATIROĞLU KONAĞI TAM SİZE GÖRE.

Kendinizi kendi evinizde hissedeceğiniz   geldiğiniz noktadan alınmanızı sağlayıp gezmek istediğiniz kısa mesafe yer varsa gezmenizi sağlayıp. Gideceğiniz noktaya yani hava alanı veya terminale bırakacak, aynı zamanda size rehberlik yaparak, güzel anlarınızı resimleyerek ve kamera çekimi yaparak aileniz, arkadaş grubunuzla veya ferdi olarak gezeceğiniz belki de hayatınızın en güzel kafanıza format atacağınız Karadeniz seyahatı sizi bekliyor.

Sabahları tarihi serenderin altında otantik bir ortamda serpme köy kahvaltısı ile güne dinamik başlayıp ne yapmak istiyorsanız onu yaparak ruhunuzu dinlendirdikten sonra öğlen ve  akşamları konakta yöresel Karadeniz yemekleri ile damak tadınızın zirvesine  ulaşacaksınız.

Buraya gelirken kendi evinize gidiyor gibi hissetmenizi daha sakin ve daha çok dinlenebileceğiniz, Karadeniz insanının sempatik tavrını yakından görüp yaşayacağınız gezi hazırlamaya çalıştık.

Yağmurluk, şemsiye, hırka veya mont, 2 adet ayakkabı (ayakkabılar rahat ve yürüyüşe uygun olmalı sudan fazla etkilenmemeli), deniz ayakkabısı, bolca çorap, şort, mayo, güneş kremi, şapka.

 Fiyatlar 2022 Sezonu için geçerlidir.

  • 4 kişilik aile veya grup için kişi başı 4.500 ₺
  • 3 kişilik aile veya grup için kişi başı 5.000 ₺
  • 2 kişilik aile veya grup için kişi başı 6.300 ₺

Bunların dışındaki kişi sayıları konuşularak planlanır.  

FİYATA DAHİL OLANLAR

  • Karadeniz’e geldiğinizde geldiğiniz noktadan alınmanız ve giderken gideceğiniz hava alanı veya terminale ulaşımınızın sağlanması.
  • Sabah kahvaltıları öğlen ve akşam yemekleri, çay, kahve ve su gibi içecekler,
  • Gezi boyunca profesyonel fotoğraf makinesi ile fotoğraflarınız çekilip flaş belleğe yüklenerek verilir,

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

  • Tarihi yer girişleri ve ören yeri girişleri,
  • Kişisel harcamalar,
  • Gidilen yerlerde yapılmak istenen aktiviteler (Zipline, Rafting vs.).

Flag Counter