Hakkımızda Bilgi ve İrtibat

Osman

Osman ŞATIROĞLU

İşletme Sahibi

Öncelikle şunu belirtelim; biz turizm şirketi değiliz. Misafir ağırlıyoruz. Rize Fındıklı Çağlayan köyünde kütük evi, ahşap evi ve tarihi konağı olan, bu konağı turizme kazandırmada öncülük eden ve bölgede turizmin gelişmesini amaç edinmiş kişileriz. Gelen konukları kendi evimize gelmiş misafir gibi ağırlıyoruz. Bölgeye gelecekleri müşteri değil misafir önceliğinde ağırlamayı hedef edinmişiz.

Doğu Karadeniz tatilinizde kendi evinize gidiyor gibi hissetmenizi, daha sakin ve daha çok dinlenebileceğiniz sadece yöreyi görmeyi değil yöreyi yaşamanızı, yöre insanıyla yakından tanışıp Karadeniz insanının sempatik tavrını yakından görüp yaşayacağınız bir tatil olacak. Yöre tarihi ve geleneklerine uygun konağımızda kalıp, yöresel lezzetleri ve yaşayışları görebileceğiniz, sırf resim çekineceğiniz değil, bölgeyi yaşayabileceğiniz bir tatil olmasını istedik. Karadeniz’in görülmesi gereken en güzel yerlerini göreceksiniz.

Sitede konağımızda da konaklayarak görebileceğiniz değişik alternatifler var bunlardan size uyan varsa iletişim adresinden bize mail yazarak veya telefonla görüşerek hangi konaklamayı hangi tarihte yapmak istiyorsanız yazın lütfen. İstediğiniz tarihin uygunluk durumuna göre size döneceğiz veya telefonla irtibat kurunuz.

Karadeniz’i özel konaklarda kalarak ve sıra dışı tatil yapmak istiyorsanız şu anki erken rezervasyon fiyatlarından yararlanarak kesinleştirmenizde yarar var.

İrtibat: 0532 457 55 78      WhatsApp  Açık
Sabit: 0464 516 82 56

İşletmemizin Google Kullanıcı Yorumlarını İncelemek İçin Tıklayın

WhatsApp Masaüstü, Web Uygulaması ve Mobil Cihazlar İçin Hazır Bağlantı Aşağıdadır.
WhatsApp Bağlantısı

osmansatiroglu@hotmail.com
lazuri5361@gmail.com

Osman ŞATIROĞLU     İş Bankası  Trb Merkez Şübe – Şb. Kodu: 7500 Hs No:1723767
İban No : TR890006400000175001723767

Konağın Konumu

!Konağa gelirken sahilden içeriye girilen kısımda Google Maps uzun rota çizmektedir. Alttaki rota dolambaçlı bir yoldur!

!Daha doğru bir için rota Yandex Maps kullanmanız öneririz. Sahilden konağa gidilen kısımdaki en doğru rota aşağıdaki gibidir!

Facebook Sayfamız


Flag Counter