Hakkımızda Bilgi ve İrtibat

Osman

Osman ŞATIROĞLU

İşletme Sahibi

Öncelikle şunu belirtelim; biz turizm şirketi değiliz. Misafir ağırlıyoruz. Rize Fındıklı Çağlayan köyünde kütük evi, ahşap evi ve tarihi konağı olan, bu konağı turizme kazandırmada öncülük eden ve bölgede turizmin gelişmesini amaç edinmiş kişileriz. Gelen konukları kendi evimize gelmiş misafir gibi ağırlıyoruz ve kendi araçlarımızla gezdiriyoruz. Bölgeye gelecekleri müşteri değil misafir önceliğinde ağırlamayı hedef edinmişiz.

Doğu Karadeniz’i gezerken kendi evinize gidiyor gibi hissetmenizi, daha sakin ve daha çok dinlenebileceğiniz sadece yöreyi gezmeyi değil yöreyi yaşamanızı, yöre insanıyla yakından tanışıp Karadeniz insanının sempatik tavrını yakından görüp yaşayacağınız bir gezi hazırlamaya çalıştık. Yöre tarihi ve geleneklerine uygun konağımızda kalıp, yöresel lezzetleri ve yaşayışları görebileceğiniz, sırf resim çekineceğiniz değil, bölgeyi yaşayabileceğiniz bir geziler olmasını istedik. Karadeniz’in görülmesi gereken en güzel yerlerini sizi fazla yormadan gezmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.

Sitede konaklarımız da konaklayarak gezebileceğiniz değişik alternatifler var bunlardan size uyan varsa iletişim adresinden bize mail yazarak veya telefonla görüşerek hangi geziyi hangi tarihte yapmak istiyorsanız yazın lütfen. İstediğiniz tarihin uygunluk durumuna göre size döneceğiz veya telefonla irtibat kurup turu kesinleştireceğiz.

Karadeniz’i özel konaklarda kalarak ve sıradışı gezmek istiyorsanız  şu anki  erken rezervasyon fiyatlarından yararlanarak kesinleştirmenizde yarar var.

İrtibat: 0532 457 55 78      WhatsApp  Açık
Sabit: 0464 516 82 56

İşletmemizin Google Kullanıcı Yorumlarını İncelemek İçin Tıklayın

WhatsApp Masaüstü, Web Uygulaması ve Mobil Cihazlar İçin Hazır Bağlantı Aşağıdadır.

osmansatiroglu@hotmail.com
lazuri5361@gmail.com

Osman ŞATIROĞLU     İş Bankası  Trb Merkez Şübe – Şb. Kodu: 7500 Hs No:1723767
İban No : TR890006400000175001723767

Konağın Konumu

!Sahilden içeriye girilen yol için 8.7 km (15dk) olan rotayı izleyiniz. Google maps uzun rota çizmektedir.!

Facebook Sayfamız


Flag Counter