VIP 3 ÖZEL KONAKLAYARAK KARADENİZ’İ YAŞAYIN

VIP  3 ÖZEL KONAKLAYARAK KARADENİZ’İ YAŞAYIN

4 GECE 5 GÜN ÖZEL KONAKLAYARAK KARADENİZ TATİLİ

Yeşilin ve doğanın içerisinde müstakil,  tarihi konakta, ahşap evde veya kütük evde konaklayacak, her günü dolu dolu geçireceğiniz bir tatil yaşayacaksınız. Kendinizi evinizde hissedeceksiniz. aynı zamanda güzel anılarınızı resimleyerek belki de hayatınızın en güzel tatilini Karadeniz’de yapacaksınız.

Sabahları serenderin altında otantik bir ortamda serpme köy kahvaltısı ile güne dinamik başlayacak, her gün yörenin ayrı güzelliklerini görüp ruhunuzu dinlendirdikten sonra akşamları konakta yöresel Karadeniz yemekleri ile damak tadınızın zirvesine ulaşacaksınız.

Kendinizi evinizde hissedecek, sakin ve gürültüden uzak dinlenebileceğiniz, sadece yöreyi görmeyi değil yöreyi yaşamanızı da amaçlıyoruz. Yöre insanıyla yakından tanışıp Karadeniz insanının espritüel tavrını göreceğiniz bir Karadeniz tatili olacak. Yöresel lezzetleri ve yaşam tarzını göreceksiniz. Karadeniz’in görülmesi gereken en güzel yerlerini fazla yorulmadan görmenizi amaçlıyoruz.

KONAKLAYACAĞINIZ GÜNLERDE AŞAĞIDAKİ AKTİVİTELERİ YAPABİLİRSİNİZ

1. GÜN

Çağlayan Vadisindeki Tarihi Dolmataş Konak’lar, serenderler, taş köprüleri ve çay bahçelerinde çayın toplanmasını ve satılmasını gezme ve görme, fındık tarlalarında ve derede gezip, serenderin altında hamakta uzanarak sessizliğin ve doğanın verdiği huzuru ruhunuzda hissetmek.

Akşam yemeği konakta.

2. GÜN

Sabah serenderin altında kuş sesleri dinleyerek yapacağımız nefis kahvaltıdan sonra yeşilin dantel gibi işlendiği yollardan keyifli bir yolculuk ile ağaçların göle tablo gibi yansıdığı bir cennet Borçka Kara Göl görebilirsiniz.

Akşam yemeği konakta.

3. GÜN

Kalacağınız Şatıroğlu Konağında köy kahvaltısı sonrası Yeşil cennet olan Ayder yaylası yolu  üzerinde bulunan çay bahçeleri ile süslü yeşilin her tonunu görebileceğiniz Fırtına Deresine gidip İsteyen  burada rafting yapabilir veya yapanları izleyebilirsiniz .Karadeniz’in en popüler turizm yerlerinden  Ayder’i görebilirsiniz

Akşam yemeği Şatıroğlu Konağında.

4. GÜN

Doğu Karadeniz’in simgelerinden biri olan Arhavi Çifte Köprüler, Dikyamaç Yaşam Müzesi ve doğanın içindeki bir patika yoldan yürüyerek ulaşılan Mençuna Şelalesi görebilir. Mevsimine göre hava şartları da uygunsa derede yüzülebilir .

Akşam yemeği dolma taş konağımızda .

5. GÜN

5 günlük eşsiz tatilden sonra misafir olduğunuz konaktaki köy kahvaltısından sonra  bir daha ki Karadeniz tatilinizde görüşmek üzere sizi ve sevdiklerinizi uğurluyoruz.

Konuklar isterlerse ve gümrük geçişi müsait olursa 5 günlük bu programın bir gününde Batum’a da gidilebilir. Bunun yurtdışı çıkış harcı ve bazı ek masrafı bulunmaktadır.

Fiyatlar 2024 için geçerlidir

  • 4 kişilik aile, grup veya fazlası için kişi başı. araç dahil 14.000,00 ₺
  • 3 kişilik aile veya grup için kişi başı. araç dahil 16.000,00 ₺
  • 2 kişilik aile veya grup için kişi başı araç dahil 18.000,00 ₺

Bunların dışındaki kişi sayıları için +90 532 457 55 78

Öncelikle şunu belirtelim; biz bir turizm şirketi değiliz, sadece misafir ağırlıyoruz! Misafirlerimizi Rize Fındıklı’da Tarihi Dolma Taş Konağımızda, ahşap ve kütük evde konuk etmekteyiz, doğa sever ve bu bölgede turizmin gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

YANINIZDA ŞU KIYAFETLERİ BULUNDURMANIZI ÖNERİRİZ

Yağmurluk, şemsiye, hırka veya mont, 2 adet ayakkabı (ayakkabılar rahat ve yürüyüşe uygun olmalı sudan etkilenmemeli), deniz ayakkabısı, bolca çorap, şort mayo, güneş kremi, şapka.

Flag Counter