VIP GEZİ 3 ÖZEL KONAKLAYARAK KARADENİZ’İ GEZİN

VIP GEZİ 3 ÖZEL KONAKLAYARAK KARADENİZ’İ GEZİN

4 GECE 5 GÜN ÖZEL KONAKLAYARAK KARADENİZ’İ GEZİN

Değerli konuklarımız  tüm önlemlerimizi almış olarak doğada müstakil olduğumuzdan ve kitle turizmi yapmadığımızdan en az risk taşıyan işletmeler içerisindeyiz, en kısa sürede her şeyin normale dönmesi dileklerimizle. Rezervasyonlarımız devam etmektedir. 

Yeşilin ve doğanın içerisinde müstakil, sadece sizlerin ve ev sahibinin olacağı tarihi konakta, ahşap evde veya kütük evde konaklayacak, her günü dolu dolu geçireceğiniz bir tatil yaşayacaksınız. Kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Aracınız ile veya araç kiralayıp biz gezemeyiz bunlarla uğraşmayalım siz halledin diyorsanız biz sizin adınıza her şeyi koordine ederiz, aynı zamanda güzel anılarınızı resimleyerek ve kamera çekimi yapılarak belki de hayatınızın en güzel tatilini Karadeniz’de yapacaksınız.

 Sabahları serenderin altında otantik bir ortamda serpme köy kahvaltısı ile güne dinamik başlayacak, her gün yörenin ayrı güzelliklerini gezip ruhunuzu dinlendirdikten sonra akşamları konakta yöresel Karadeniz yemekleri ile damak tadınızın zirvesine  ulaşacaksınız.

Kendinizi evinizde hissedecek, sakin ve gürültüden uzak dinlenebileceğiniz, sadece yöreyi gezmeyi değil yöreyi yaşamanızı da amaçlıyoruz. Yöre insanıyla yakından tanışıp Karadeniz insanının espritüel tavrını görebileceksiniz. Yöresel lezzetleri ve yaşam tarzını göreceksiniz. Şatıroğlu Konağında konaklayarak Karadeniz’in görülmesi gereken en güzel yerlerini yorulmadan görmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.

1. GÜN

 Uçak ile geliyorsanız sizi Trabzon Havalimanı’ndan alınmanızı sağlıyor. Akabinde Rize Ziraat Çay Bahçesinde soluklanıp Rize’nin kaliteli çayını tadıp. Günün son durağı ise Tarihi Dolma Taş Konakları ile ünlü Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olan Fındıklı Çağlayan Köyündeki konaklayacağınız Şatıroğlu Konağına yani evinize geliyorsunuz.

Akşam yemeği Konakta.

2. GÜN

Konakta yapacağınız köy kahvaltısından sonra Karadeniz’in simgesi haline gelmiş Uzun Göl’e gidilebilir. Yol üzerinde ziyaret edilen çay fabrikasında çayın işlenişini izlenebilir Uzun  Göl etrafında Yapacağımız yürüyüşte bol bol resim ve görüntü alabilirsiniz.

Akşam yemeği Şatıroğlu Konağında .

3. GÜN

Konakladığımız Şatıroğlu Konağında yapacağımız köy kahvaltısı sonrası Yeşil cennet olan Ayder  yaylası, yol güzergahı üzerinde bulunan çay bahçeleri ile süslü yeşilin her tonunu görebileceğiniz Fırtına Deresi’ne gidilebilir. İsteyen konuklar burada rafting yapabilecek veya yapanları izleyebileceklerdir. Şenyuva ,Zilkale  ,Palovit Şelalesi ve Ayder Yaylası gezilip Şatıroğlu Konağına dönülebilir,

Akşam yemeği konağımızda.

4. GÜN

Konağımızın da da içerisinde olduğu Çağlayan Vadisindeki tarihi dolma taş konaklarının arasında yürüyüşler ve vahşi doğa gezisi yapılabilir, suyu pırıl pırıl olan Çağlayan Vadisinde safari jipi ile foto safari yapılabilir isterseniz Deresinde çoban ateşi yakıp, derede yüzebileceksiniz .

Akşam yemeği Şatıroğlu Konağımızda.

5. GÜN

 4 günlük eşsiz tatilden sonra misafir olduğunuz Şatıroğlu Konağında köy kahvaltısından sonra gideceğiniz otobüs terminali veya hava alanına kadar gitmenizi sağlıyoruz. Bir daha ki Karadeniz gezinizde sizi yine Şatıroğlu Konağında misafir etmek üzere  sizi ve sevdiklerinizi uğurluyoruz.

 Konuklar isterlerse ve gümrük geçişi müsait olursa 4 günlük bu programın bir gününde Batum’u da gidilebilir.
Fiyatlar 2022 sezonu için geçerlidir

  • 4 kişilik aile, grup ve fazlası için kişi başı 4.500,00 ₺
  • 3 kişilik aile veya grup için kişi başı 5.000,00 ₺
  • 2 kişilik aile veya grup için kişi başı 6.500,00 ₺

Bunların dışındaki kişi sayıları için  +90 532 457 5578

Öncelikle şunu belirtelim; biz bir turizm şirketi değiliz tur düzenlemiyoruz, sadece Şatıroğlu Konağımızda  misafir ağırlıyoruz! Misafirlerimizi Rize Fındıklı’da Tarihi Dolma Taş Konağımızda, ahşap ve kütük evde konuk etmekteyiz, doğa sever ve bu bölgede turizmin gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

FİYATA DAHİL OLANLAR

  • Karadeniz’e geldiğinizden itibaren bütün gezi boyunca sürücü ve rehberliğinizi  yapacak araç ile gezmenizi sağlamak
  • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri ,çay, kahve ve su gibi içecekler
  • Gezi boyunca profesyonel fotoğraf makinesi ile fotoğraflarınız çekilip sizin getirdiğiniz flaş belleğe yüklenerek verilir.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

  • Tarihi yer girişleri ve ören yeri girişleri
  • Öğlen yemekleri
  • Diğer kişisel harcamalar
  • Gidilen yerlerde yapılmak istenen aktiviteler (Zipline, Rafting vs.)

YANINIZDA ŞU KIYAFETLERİ BULUNDURMANIZI ÖNERİRİZ

Yağmurluk, şemsiye, hırka veya mont, 2 adet ayakkabı (ayakkabılar rahat ve yürüyüşe uygun olmalı sudan etkilenmemeli), deniz ayakkabısı, bolca çorap, şort mayo, güneş kremi, şapka.

Flag Counter