VIP1  ÖZEL BALAYI KONAKLAMASI

VIP1 ÖZEL BALAYI KONAKLAMASI

38

Benim Balayım Değişik Olsun, Bana Özel Olsun Diyorsanız İşte Fırsat. 

4  GECE  5  GÜN ÖZEL VIP KONAKLAMALI KARADENİZ’DE BALAYI

Yeşilin ve doğanın içerisinde müstakil banyo tuvaleti içerisinde olan ahşap evde konaklamalı, her günü dolu dolu geçireceğiniz kendinizi kendi evinizde hissedeceğiniz bir balayı geçirmek istiyorsanız bu tam size göre. Şatıroğlu Konağında konaklayın güzel anlarınızı resimleyerek ve bir bölümünü kameraya çekelim. Hayatınızda unutmayacağınız bir Karadeniz’de balayı sizi bekliyor.

Sabahları tarihi serenderin altında otantik bir ortamda serpme köy kahvaltısı ile güne dinamik başlayıp her gün Karadeniz’in ve doğanın ayrı güzelliklerini yaşayarak ruhunuzu dinlendirdikten sonra akşamları konakta yöresel Karadeniz yemekleri ile damak tadınızın zirvesine ulaşacaksınız.

Bu balayında kendi evinize gidiyor gibi hissetmenizi daha sakin ve daha çok dinlenebileceğiniz sadece konaklama  değil yöreyi yaşamanızı, yöre insanıyla yakından tanışıp Karadeniz insanının sempatik tavrını yakından görüp yaşayacağınız çok özel bir balayı hazırlamaya çalıştık. Doğa içinde müstakil ahşap evde, Taş evde veya üçgen evde kalarak, yöresel lezzetleri ve yaşayışları görebileceğiniz, sırf resim çekineceğiniz değil, bölgeyi yaşayabileceğiniz bir balayı olacak.

KONAKLAYACAĞINIZ GÜNLERDE AŞAĞIDAKİ AKTİVİTELERİ YAPABİLİRSİNİZ

1.GÜN

 Dolma Taş Konakları ile ünlü Çağlayan Vadisi’ndeki kalacağınız Dolma Taş Konakta Hoş geldin ve siz balayı çiftlerine özel sürpriz sizi bekliyor olacak.

Çağlayan Vadisindeki Tarihi Dolmataş Konak’lar, serenderler, taş köprüleri ve çay bahçelerinde çayın toplanmasını ve satılmasını gezme ve görme, fındık tarlalarında ve derede gezip, serenderin altında hamakta uzanarak sessizliğin ve doğanın verdiği huzuru ruhunuzda hissetmek.

Akşam yemeği Şatıroğlu Konağı’nda.

2.GÜN

Tarihi serenderin altında kuş sesleri arasında yapacağımız köy kahvaltısı sonrası  Fırtına Vadisinde, Vadi boyunca rafting ve zipline yapabilir veya yapanları izleyebilirsiniz. Kemer köprüleri, Şenyuva Çinçiva , Zilkale ve Palovit Şelalesi’ne . Daha sonra Karadeniz’in en bilinen turizm cenneti Ayder Yaylası’nı görebilirsiniz.

Akşam yemeği Şatıroğlu Konağı’nda.

3.GÜN

Sabah doğanın içerisinde kuş sesleri ile yapacağımız kahvaltıdan sonra Türkiye’de doğup Gürcistan’da denize dökülen hırçın Çoruh Nehri’ni geçip yeşilin dantel gibi işlediği yollardan ağaçların göle tablo gibi yansıdığı, 1800’lü yıllarda dağın kayarak derenin önünün kesilmesi ile oluştuğu söylenen Borçka Karagöl’ü görebilirsiniz.

Akşam yemeği Şatıroğlu Konağı’nda.

4.GÜN

Arhavi Kamilet Vadisi, Çifte Köprüler, Mençuna Şelalesi ve Dik yamaç Köyü Yaşam Müzesi’ni görebilirsiniz.

Akşam yemeği Şatıroğlu Konağı’nda.

5.GÜN

Sabah kahvaltısı sonrası bir başka zamanda belki de çocuklarınızla birlikte olmak üzere güzel anılar ile uğurluyoruz.

BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL SÜPRİZLERLE BERABER 4 GECE 5 GÜN KİŞİ BAŞI  22.000₺ (iki kişi 44.000₺ size tahsisli özel araç dahil). Fiyatlar 2024 yılı 1 haziran itibari ile  geçerlidir. Rezervasyon iptallerinde iptal gerekçesi keyfi değilse ödenen kapora sezon sonunda iade edilir veya 2024 fiyatları ile 2025 de o hakkını kullanabilir)

(Gün sayısını artırıp veya azaltabilirsiniz orantı kurarak kendi fiyatınızı bulabilirsiniz)

Öncelikle şunu belirtelim biz turizm şirketi değiliz turist gezdirmiyoruz misafir ağırlıyoruz. Rize Fındıklı’da Tarihi Dolma Taş Şatıroğlu Konağı, Ahşap evi ve kütük evi ,üçgen ağaç evi ve serender evi olan, gelen konukları kendi konağında ağırlayan doğa sever ve bu bölgede Turizmin gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiş kişileriz. Bölgeye gelecekleri müşteri değil misafir olarak ağırlamak önceliğimizdir.

BALAYI EVİ GÖRSELLERİ

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

  • Tarihi yer girişleri ve Milli park alanı  girişleri
  • Yurt dışı çıkış harcı .  araç geçecek ise araç sigortası ve kullananın yurt dışı harcı  yaklaşık 1000 tl(Nüfus cüzdanı ile geçiliyor Nüfus cüzdanları yeni olması gerekiyor,
  • Öğle yemekleri (Genelde geç kahvaltı yapılıp çıkıldığı için çok ihtiyaç duyulmuyor arzu edilirse yanınıza alacağınız aperitiflerle ile geçiştirilebilir)
  • Kişisel harcamalar
  • Gidilen Yerlerde yapılmak istenen aktiviteler (Rafting , Zipline  vs.)

YANINIZDA ŞU KIYAFETLERİ BULUNDURMANIZI ÖNERİRİZ

Yağmurluk, şemsiye, mont veya hırka, 2 ayakkabı (biri spor olabilir rahat yürüyebileceğiniz ve sudan fazla etkilenmeyen olursa iyi olur), deniz ayakkabısı, bol çorap, şort, mayo, güneş kremi, şapka.

Flag Counter