VIP  2 KONAKLAMA BOYDAN BOYA DOĞU KARADENİZ

VIP 2 KONAKLAMA BOYDAN BOYA DOĞU KARADENİZ

VIP KONAKLAMA 2 BOYDAN BOYA TÜM DOĞU KARADENİZ  (6 GECE 7 GÜN)

 Şatıroğlu Konağına gelişinizde kendi evinize gidiyor gibi hissetmenizi, daha sakin ve daha çok dinlenebileceğiniz,  yöreyi yaşamanızı ve yöre insanıyla yakından tanışıp Karadeniz insanının sempatik tavrını yakından görüp yaşayacağınız bir tatil olmasını hedefliyoruz. Yöre tarihi ve geleneklerine uygun otantik dolmataş konakta, ahşap veya kütük evde konaklayıp, yöresel lezzetleri tadabileceğiniz ve yaşayışları görebileceğiniz, sırf resim çekineceğiniz değil, bölgeyi yaşayacaksınız. Karadeniz’in görülmesi gereken en güzel yerlerini görebilirsiniz.

  Benim Karadeniz tatilim özel olsun , büyük şehir gürültüsünü duymak istemiyorum, insanlarla içiçe değil doğada doğayla içiçe olmak istiyorum, patikalarda yürümek, fotoğraf çekmek, ağaçtan meyve koparıp yemek, derede yüzmek, alabalık tutmak, mahalle kahvesinde çay içip sohbet etmek, Karadeniz’i özgürce yaşamak istiyorsanız  doğru yerde konaklıyorsun.

ŞATIROĞLU KONAĞINDA KONAKLAYARAK AŞAĞIDAKİ AKTİVİTELERİ YAPABİLİRSİNİZ

1.GÜN

 Dolmataş konakları ile meşhur Fındıklı Çağlayan Köyü’ndeki dolmataş konağımıza hoş geldin ve tanışma ikramı.

Çağlayan Vadisi’ndeki tarihi dolmataş konaklar ve serenderler ile taş köprüleri, çay bahçelerinde çayın toplanmasını ve satılmasını görme, fındık tarlalarında ve derede gezip doğanın verdiği huzuru ruhunuzda hissetmek.

Akşam yemeği için Konakta sizi bekliyor olacağız

2.GÜN

Serenderin altındaki köy kahvaltısı sonrası yeşil cennet olan Ayder Yaylası ve Zil Kalesi’ni . Yol güzergahı üzerinde bulunan çay bahçeleri ile süslü yeşilin her tonunu görebileceğiniz Fırtına Deresi’ni. İsteyen konuklarımız burada rafting veya derenin üzerinden Zipline yapabilecek veya yapanları izlerken doyumsuz tat alabilirsiniz.

Akşam yemeği için Konakta sizi bekliyor olacağız

3.GÜN

Konakta yapacağınız köy kahvaltısından sonra Karadeniz’in simgesi haline gelmiş Uzun Göl’e gidebilirsiniz. Yol üzerinde ziyaret edilen çay fabrikasında çayın işlenişini izleyip. Uzungöl’de Göl etrafında Yapacağımız yürüyüşte bol bol resim ve görüntü alabilirsiniz.

Akşam yemeği için Konakta sizi bekliyor olacağız

4.Gün

Karadeniz’in simgelerinden biri olan Arhavi Çifte Köprüler ,dikyamaç yaşam müzesi ve doğanın içindeki bir patika yoldan yürüyerek ulaşılan Mençuna Şelalesi’ni görebilirsiniz. Mevsimine göre hava şartları uygunsa derede yüzebilirsiniz .

Akşam yemeği dolma taş konağımızda

5.Gün

Sabah serenderin altında kuş sesleri dinleyerek yapacağımız nefis kahvaltıdan sonra yeşilin dantel gibi işlendiği yollardan ağaçların göle tablo gibi yansıdığı bir cennet Borçka Kara Göl’ü görebilirsiniz.

Akşam yemeği için Konakta sizi bekliyor olacağız

6.Gün

Konakta alacağımız kahvaltı sonra iki tercihten birini yapabilirsiniz

1-Batum’a görebilirsiniz Karadeniz’in en güzel sahil şeridi eski demir perde ülke kalıntıları olan  Batum şehri, teleferik ile tepeye çıkıp Batum’a kuş bakışı bakabilirsiniz ve içerisinde 5000 bitki ve ağaç çeşidi bulunan dünyanın en büyük botanik bahçelerinden birisi olan Batum Botanik Bahçesini ve yerel halk pazarını gezebilirsiniz. (Batum için yurt dışı çıkış harcı ve diğer ek masraf vardır)

2- Hava şartlarına göre yüksek yaylalara gidebilirsiniz  ( bu hizmeti veren profesyonel yasal firmadan destek alınmaktadır.)

Akşam yemeği için Konakta sizi bekliyor olacağız

7.Gün

Sabah Konaktaki Kahvaltıdan sonra sizleri  yeniden görüşmek dileği ile  uğurluyoruz.

   Yağmurluk, şemsiye, kışlık mont, kazak, 2 ayakkabı (biri spor, tabanı yüksek olmayan ve bilekleri saran, doğada rahat yürüyebileceğiniz bir ayakkabı), bol çorap, şort, mayo, güneş kremi, şapka, alabalık tutabileceğiniz malzeme .

Fiyatlar 2024 yılında geçerlidir

  • 4 kişi ve fazlası aile veya grup için araç dahil kişi başı 22.000,00 ₺
  • 3 kişilik aile veya grup için araç dahil kişi başı 24.000,00 ₺
  • 2 kişilik aile veya grup için araç dahil kişi başı 27.000,00 ₺

Bunların dışındaki kişi sayıları konuşularak planlanır.

Bayrak Sayacı